ÖZEL PROJE TAŞIMACILIĞI

ozel

Sektörel lojistik ortağı olmaya yönelik hedefi dahilinde Bursa Onur Kargo Taşımacılık San. Ve Tic. A.Ş. ; sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun senaryolar yaratıp uygulamaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Proje taşıma firmalari, Standard dışı yükleri, müşterinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en kisa zamanda ve en uygun şekilde taşımaları açısından tedarik zincirinin asıl mimarları sayılırlar. Proje kargo, tanımı itibariyle zaman konusunda hassastır, çünkü malın nihai varış noktasına geç, zarar görmüş veya eksik varması, çok büyük meblağların risk altına alınması anlamına gelir. Proje yükleri engin uzmanlık deneyim ve bilgi gerektirir. Maalesef her hat sizin ihtiyaçlarınızı karşılayamamaktadır. Bundan dolayı hizmetten tatmin olabilmek için doğru hat seçilmelidir . Bu da bizim işimiz.

Bursa Onur Kargo Taşımacılık San. Ve Tic. A.Ş.  , uzun yıllar birlikte çalışan ve konusunda uzman dinamik kadrosu ile gerçekleştiridiği “kapıdan-kapıya teslim” projeleri ile günümüz proje taşımacılığı şirketleri arasinda önemli bir yere sahiptir.